У Верховній Раді завелися клони

Новости компаний

23 Апреля 2012, 16:46

Як свого часу клонували у Великій Британії овечку Доллі, так і в українському парламенті "клонують" депутатів.

12 квітня у Верховній Раді голосували за прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу. Засвітився там і депутат-регіонал Олексій Кунченко, який прославився романтичними смсками, у яких до нього зверталися як до "котика".

В Інтернет-мережі розіграли цілу драму у здогадках, з ким же листувався нардеп. І номер телефону відповідача не був авторизований, і цю пасію, як потім з’ясувалося, вже бачили з Кунченком.

Але мало хто знає, що 12 квітня Кунченка по обіді не було у стінах парламенту. Як стало нам відомо із достовірних джерел, що того дня нардеп повідомив керівника фракції Єфремова, що йому треба було негайно відбути до Сєвєродонецька для вирішення комунального скандалу.

Мешканці місцевого гуртожитку оголосили голодування під приміщенням міської ради на знак протесту проти відключення води і світла. Депутат терміново відлетів з Києва до Сєвєродонецька. Як зазначили у ТОВ "Центр ділової авіації", Кунченко летів рейсом BCV №9707, який прямував з аеропоту "Київ-Жуляни" до Луганська. Літак відбув 12 квітня о 14-24 і прибув о 15-33. Далі Кунченко вирушив власне до Сєвєродонецька, де зустрівся з міським головою Сєвєродонецька, щоб вирішити цю проблему.

Попри вищезазначені факти люди, які розповсюджували "пікантну" інформацію про Кунченка, порушили ряд нормативно-правових документів. Були порушені права, регламентовані ст. 31, 32 Конституції України, де йдеться про гарантування таємниці листування чи іншої кореспонденції, у даному випадку мова про смс-листування. Згідно із ст. 308 Цивільного кодексу України треба було погодити питання висвітлення фото з людиною, яка там зображена. У Кунченка, звісно, ніхто нічого не питав.

Крім того порушені і ст. 270, 306, 307, 308 Цивільного кодексу України. Поширення особистої інформації без попереднього погодження є також всупереч Декларації про свободу політичних дебатів у ЗМІ, Резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи. Незрозумілий факт залишається стосовно висвітлення поведінки народного депутата України Олексія Кунченко 12 квітня, який знаходився зовсім в іншому місті України.    

Вы сейчас просматриваете новость "У Верховній Раді завелися клони". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...